Ücretsiz FTP Uygulamaları

Şuan birçok şahıs kendi adına domain alarak bir site sahibi olmakta ve bu siteleri birçoğu bir şekile sokmak için kodlar yazmakta ya da bir farklılık yaratacak birçok şey bulmaktadır. Bu kişiler çoğu zaman sitelerine dosya atmak için FTP programları kullanmaktadırlar. Bu programlardan oldukça sayıda bulunmakta fakat sunucunuza bir kaç tanesi kaliteli ve sağlam bir dosya taşıma yapmaktadır.

Sizlerde bu dosyalarınızı sitenize geçirme etmek istiyorsanız aşağıda açıklayacağımız FTP uygulamaları ile dosyalarınızı sitenize geçirme edersiniz. Ayrıca söylemek istiyoruz bazı bireyler FTP programının siteyi otomatik biçimlendirdiğini sanmaktalar fakat sizin attığınız dosyaya gore biçimlendirildiğini ihmal etmeyin.

Evet, şimdi programlarımıza geçelim:

Filezilla: Bu program hepimiz tarafınca tercih edilen, sitenizde dosyalarınızı daha kolay bulmanızı elde eden ve süratli bir halde dosyalarınızı geçirme etmenizi elde eden bir programdır. Siteniz birden fazla ise o sitelerin hepsini değişik oturumlar da aynı şekilde yönetebilirsiniz. Site yöneticileri için olmazsa olmaz bir geçirme programıdır ve siz otomatik bağlanmayı seçtiğiniz sürece sitenize otomatik bir halde bağlanacaktır. Şiddetle tavsiye ederim diyebiliriz bu programa.

SmartFTP: Bu programda Filezilla benzer biçimde bir programdır. Bu programda sitenizin klasörleri içinde dosyalarınızı daha kolay bulmanızı ve sitenizi daha süratli bir halde biçimlendirmenizi elde edecektir. Bu programda önerilerimiz arasına girmektedir.

CuteFTP: Bu program gene süratli bir halde dosyalarınızı aktarmayı sağlar fakat bu programın oldukça güzel bir farkı var ve bu yüzden bu programı sizlere sunmak istedik. Umarız işinize yarar. Bu program sizlere klasör ve MP3 dosyalarınızı araştırarak sitelerinize taşımanızı sağlamaktadır. Sitenizde farklılık yaratabileceğiniz bir FTP programıdır.

Sizlere daha kuvvetli bir sunum yapabilen bir programdır. Fakat sizlere önerimiz gene de Filezilla tarafınca olacaktır. Niçin derseniz Filezilla hem duruşu ile kaliteyi temsil ediyor hem de program geçirme işini en süratli bir halde yapmakta ve sizlere en iyi programı sunmak bizimgörevimizdir ve daha iyi programlar ile karşınızda olacağız. Fakat bu tavsiyelere uymanız bizim için önemlidir. Ümit ederim sizlere destek olmuşuzdur.

ftp nedir ftp programları parasız ftp programları parasız ftp uygulamaları