Plesk Sürümlerimizi Güncelliyoruz

Merhaba isimtescil Hybrid Cloud kullanıcıları;

5 Mart 2013 evveliyatına kadar Plesk 9 olan tüm Windows platformlu sunucularımızı Plesk 11 sürümüne yükselttiğimizi  paylaşmak ve bu teknoloji iyileştirmemizin size kazandıracağı avantajlardan anlatmak istiyoruz.

Plesk 11 ile neler değişiyor?

Tasarım olarak marjinal bir görünüme kavuşan Plesk 11 önceki sürümlere nazaran daha stabil, daha navigatif ve alışık olduğunuz açık oturum işlevselliğini hız faktörü ile güçlendirmiş  yepyeni bir edinim vaadi ile karşımıza çıkarıyor.

Plesk 11 ile panelin “Applications” bölümünden Windows Platformlu (PHP desteği olan) sunuculara sorunsuz şekilde WordPress, Joomla, Drupal şeklinde uygulamaları yükleyebilmenin yanı sıra, tam anlamı ile 64 bit desteğini Windows Server 2008 R2  hakimiyeti ile bütünleştiren ve sunucu sahipleri için ISS 7.5 versiyonunu mısra getiren çok önemli bir yönetim aracına haiz olacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Son olarak: Bu yeni teknolojiye adapte olurken  karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda teknik destek ekibimizin 7/24 size destek olmak için hazır bulunacağını hatırlatır, teknoloji iyileştirmelerimizde gösterdiğiniz sabır ve anlayış için bir kez daha teşekkür ederiz.

 

plesk 11 plesk açık oturum Windows Plesk