Facebook Hayran Sayfası Nasıl Açılır?

Feysbuk milyonlarca kullanıcısı olan bir arkadaşlık sitesidir. Feysbuk ile arkadaşlarınızla bağlantı kurabildiğiniz benzer biçimde, oyunlar oynayabilir, videolar-fotoğraflar paylaşabilir, paylaşılan nesneleri görebilir, bazı gruplara üye olabilir ve beğendiğiniz sayfaları takip edebilirsiniz. Feysbuk’ta sayfa oluşturmak önceleri mümkün değildi, insanoğlu bunu gruplar kurarak yapıyordu. Fakat artık grup oluşturmak popülerliğini yitirmiş, sayfa oluşturmak popüler hale gelmiştir.

Sizde bir Feysbuk kullanıcı iseniz istediğiniz her türlü alanda parasız bir halde Feysbuk Sayfası açabilirsiniz. Bunun için Feysbuk üyeliğinizin olması yeterlidir. Sonrasında Feysbuk Sayfa Oluşturma butonuna tıklayarak sayfa meydana getirmeye başlayabilirsiniz. Sayfaların içinde ne olduğu ilgilendiğiniz bir hobiniz ile, beğendiğiniz bir meşhur adına, eğlence-komedi amaçlı, sahibi olduğunuz bir işletme yada ürünü tanıtıcı özellikte olabilir. Kısacası her türlü sayfayı açabilirsiniz. Sayfa oluşturma alanından sayfanızın kategorisini seçmeniz sizden istenmektedir. Bu kategoriler içinde “Mahalli İşletme yada Yer, Şirket Müessese ve Enstitü, Marka yada Ürün, Sanatçı Müzik Grubu yada Tanınmış Şahıs, Eğlence, Dava yada Topluluk” vardır.  Sonrasında açmak istediğiniz kategoriyi belirleyip buradan gene sitenizin uygun olduğu alt kategorilerden birini seçmeli, sayfa adınızı yazıp sayfanızı basitçe oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfa ilk açtığınız süre kimse bilmediğinden dolayı etken olmayacak ve herhangi bir beğenisi olmayacaktır. Sayfanızı büyütmek için ilk olarak dost çevrenizi çağrı ederek başlayabilirsiniz. Dost listeniz oldukca büyükse ve sayfanızda paylaşılan bilgiler, fotoğraflar, videolar vs… ilgi çekici ise içinde ne olduğu görenlerde kendi profillerinde sizin sayfanızı paylaşacaktır. Bu sayede sayfanızı takip edenlerin sayısı yavaş yavaş artacaktır ve bir tek kolay bir Feysbuk Sayfası ile yüzbinlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşmanız mümkün. Sayfanızın beğeni alması için kesinlikle orijinal içerikler, materyaller paylaşmanız gereklidir ki insanoğlu tarafınca beğenilsin.

Feysbuk sayfalar birçok amaç için kullanılabilir, bunun başlarında web-masterlerın sitelerini tanıtmak amaçlı kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu şekilde daha ucuz maliyetler ile web-sitenizin reklamını milyonlarca Feysbuk ziyaretçisine yapabilirsiniz. Bir öteki seçenekte bu işten para kazanmak istiyorsanız ve oldukca büyük bir sayfa sahibi iseniz web-sitelerin reklamlarını ve linklerini belirli ücretler karşılığında sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

face sayfa açma işlemleri feysbuk sayfa açmak isterim feysbuk sayfa ücretlimi