Domain İndirim Kuponu

Türkiye’nin en büyük domain yazmanı olarak, tüm takipçilerimizin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz oldukça cazip bir indirim kuponunu devreye aldığımızı müjdelemek istiyoruz.

 

Kampanya Sonlanmıştır.

İlginiz için Teşekkür ederiz.

Güncel kampanyalar için feysbuk sayfamızı takip edebilirsiniz.

isimtescil.net’e ÜCRETSİZ üye olun

Kupon kodunuz ile COM domain kaydı yaptırmak için TIKLAYIN

Bu kuponun ötekilerden farkı nedir?

Bilinmiş olduğu şeklinde yabancı firmaların dağıttığı indirim kuponları çoğu zaman tane kısıtlamalı olmaktadır. Mesela bir kullanıcı hesabı ile yalnızca bir tane indirimli ürün satın alınmasına olanak elde eden ve öntanımlı bir sayıda kullanım şansı veren kuponlar, talihli birkaç yüz kullanıcının cazip fiyattan domain kaydetmesine olanak tanırken, isimtescil.net’in .COM domain indirim kuponu son kullanım evveliyatına kadar SINIRSIZ  adette ve kullanıcı kısıtlaması olmaksızın kayıt özgürlüğü sunar.

Dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir öteki nokta ise indirim ile kaydedilen domainlerin, bazı firmalarda ilk yıl aktarma işlemine kapalı tutulmasıdır. Size oldukça cazip görünen bir kupon ile satın alınan domaini bir sonraki yıl gene o firmadan ve fahiş fiyatlarla yenilemek zorunda kalabilirsiniz.

Gerçek fiyat üstünden indirim özgürlüğü

Yurt dışı domain firmalarında bol miktarda rastlanan 12.99$ / 11.99$ şeklinde ekstrem fiyatlar üstünden değil, gerçek fiyat üstünden (8,5$) indirim fırsatı sunan isimtescil.net .com domain indirim kuponunuzu sepetinizi onaylarken, siparişinizin 3. adımı olan “ödeme seçenekleri” ekranınının sol üstündeki “Kupon Kodu” bölümünden kullanabilirsiniz.

 

 

alan adı com uzantısı domain indirim kuponu isimtescil