Themeforest Ekim 2020 Ücretsiz WordPress Temaları

Themeforest tarafınca ücretsiz bir şekilde verilen Ekim 2020 ayına ilişik premium WordPress temalarını indirebilirsiniz.

NOT: Hepsi Themeforest sitesinden indirilmiştir. (Warez | Nulled Değildir.)

Canteen – Restaurant WordPress Theme

Themeforest tarafınca Ekim 2020 ayı parasız temalarından kabul edilen Canteen – Restaurant WordPress Theme. Demoya bakarak indirmenizde tavsiye vardır. Bir oldukça özelliği bulunan Canteen WordPress Teması edinmek isterseniz indir butonunu tıklayın.

Canteen – Restaurant WordPress Theme
DEMO
İNDİR

Diza – Pharmacy Store Elementor WooCommerce Theme

Themeforest tarafınca Ekim 2020 ayı parasız  bir öteki tema ise Diza – Pharmacy Store Elementor WooCommerce Theme. Demoya bakarak indirmenizde tavsiye vardır. Bir oldukça özelliği bulunan Diza WordPress Teması Parasız edinmek isterseniz indir butonunu tıklayın.

Diza – Pharmacy Store Elementor WooCommerce Theme
İNDİR

Aiteko – Creative Portfolio Ajax Elementor WordPress Theme

Themeforest tarafınca Ekim 2020 ayı ücretsiz bir şekilde verilen bir öteki tema ise Aiteko – Creative Portfolio Ajax Elementor WordPress Theme. Demoya bakarak indirmenizi tavsiye ederiz. Bir oldukça  değişik özelliğe haiz olan Aiteko Teması Parasız edinmek isterseniz indir butonunu tıklayın.

İlgili Makaleler
  • En İyi Antivirüs Programları

  • Site Haritası Nedir VeNasıl Oluşturulur?

Aiteko – Creative Portfolio Ajax Elementor WordPress Theme
DEMO
İNDİR

Themforest Ekim ayı parasız temaları için sayfamızdan temaları indirebilirsiniz. Themeforest parasız temaları artık her ay web sayfamızda paylaşıma sunulacaktır.

Temaları toplu bir halde indirmek için buraya basınız.