FELIXO Nedir, Hediye FLX Coin Nasıl Alınır – Felixo Güvenilir Bir Borsa Mıdır?

FELIXO BORSASI 

30 Ekim 2018’de “Türkiye’nin en güvenilir borsası” sloganı ile lansmanı meydana getirilen Felixo kripto para borsası bir buçuk yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor. Bugüne dek yerli ve yabancı pek fazlaca şirket ile yazılım projeleri geliştirmiş bir ekip tarafınca kurulan borsanın kendine ilişik kripto parasının adı ise Felix. 

Felixo borsasında kripto para alıp satmanın haricinde Coin kiralama, Marj ticareti şeklinde işlemler de yapılabiliyor.

Borsa bu günlerde düzenlemiş olduğu bir kampanya ile belli başlı görevleri yerine getiren kullanıcılara armağan olarak kendi kripto parası olan FELİX ($FLX) armağan ediyor. 

FELIX COIN NEDİR?

Felix Coin, Ethereum altyapısını kullanan Felixo borsasına ilişik kripto paradır. Felixo borsası yapmış olduğu kampanya ile belli görevleri yerine getiren kullanıcılara armağan olarak bu paradan dağıtacağını deklare etti. Bunun üstüne Felix coinin fiyatı fazlaca kısa sürede 2,5x şeklinde bir artış gösterdi. Oldukça yakın geçmişte gene bir borsa coini olan Bitexen borsasına ilişik Exen Coinin yapmış olduğu 125x artışı hatırlatan kampanya yardımıyla $FLX coine yoğun bir ilgi oluştu. 

FELIX COIN NASIL KAZANILIR?

Felix Coin kazanabilmek için ilk olarak Felixo Borsasına referanslı bir linkle üye olma şartı var. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak referansım ile Felixo borsasına kayıt yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler
  • En İyi Antivirüs Programları

  • Site Haritası Nedir VeNasıl Oluşturulur?

https://www.felixo.com/?ref=83562458

Kayıt olduktan sonrasında sitenin üst kısmında bulunan “Airdrop” linkine tıklamanız gerekiyor. Açılacak sayfada hangi görevden ne kadar $FLX kazanacağınızı görebilirsiniz.. Görevler içinde; SMS onayı için telefonunuzu bağladığınızda 500 $FLX, kimlik doğrulaması yaptığınızda 1.500 FLX, borsaya kripto para yatırdığınızda 500 $FLX, kin alım satımı yaptığınızda günlük 250 $FLX, bir dostunuz sizin referansınızla kayıt olursa 250 $FLX şeklinde ödüller veriyor. Öteki görevler içinde Twitter, Feysbuk, Youtube, Telegram hesaplarını takip etme şeklinde görevler bulunmakta. Ek olarak web üstünde içerik oluşturduğunuz taktirde de ödül kazanabiliyorsunuz.

FELİXO BORSASINA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.