Bayi Hosting (Reseller) Nedir ?

Bayi Hosting (Reseller) türü hosting satışlarının bir oldukca alanda kullanabilir ve bunlar üstünden gelir elde edebilir, satışlarınızda ek özellik olarak ekleyebilirsiniz.

Bu yazımızda Bayi Hosting (Reseller) nedir, Bayi Hosting (Reseller) kimler almalıBayi Hosting’in (Reseller) avantajları nedir şeklinde sorulara genel bir yanıt vereceğiz.

Bayi Hosting (Reseller) Nedir ?

Reseller Hosting türkiye pazarında Bayi Hosting olarak tanımlanır. Kendi NS adreslerinizi tanımlayabileceğiniz, istediğiniz şekilde FTP detayları atayabileceğiniz bir hosting türüdür.

Bayi Hosting’i (Reseller) Kimler Satın Alır ? Ne İşe Yarar?

  • Minik bir hosting şirketiniz var ise yada çevrenizde hosting pazarlayabileceğiniz bir ortam var ise Bayi hosting alıp satış yapabilirsiniz.
  • Bir oldukca websiteye sahipseniz, her site için değişik hosting paketleri pahalıya mal olacaktır. Bunun yerine bir Bayi Hosting alıp maliyeti azaltabilirsiniz.
  • Tema satışı yapıyorsanız yada tasarım yapmış olup satıyorsanız mesela bu biçim bir Bayi Hosting alıp tasarım yaptırana yanında hosting paketi veriyorum şeklinde sloganlarla satışları fazlalaştırabilirsiniz.

Bunların haricinde çeşitli iş dallarında kullanabilirsiniz. En güzel tarafı mail, mysql, trafik şeklinde mevzularda sınırlama olmamasıdır. Bundan dolayı kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Admin panelinizden bant genişliği, ftp detayları, müşterilerin alan adlarını tanımlama, erişim izinleri, ns yönetimi şeklinde bir oldukca işlemi denetim panelinden kolaylıkla takip edebilir ve değişimler yapabilirsiniz. Hem unix hemde windows sistemler için uyumlu Bayi Hosting satışı vardır. Tutarları oldukca uygundur. Eğer satış gücünüze güveniyorsanız bir hosting paketi almak yerine Bayi Hosting alıp bir bölümünü satıp paketi ücretsize getirebilirsiniz. Yönetim sizin elinizde olduğundan teknik olarak bilgilenmiş olabilirsiniz ve kolaylıkla paketinizin boyutunu arttırabilir yada azaltabilirsiniz.

Türkiye’nin 1 Numaralı Domain-Hosting Şirketi İsimtescil’de ki Bayi Hosting Paketlerini İncelemenizi Tavsiye Ederiz.

bayi hosting avantajları bayi hosting tutarları bayi hosting nedir reseller avantajları reseller tutarları reseller nedir reseller nereden alınır